Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)

Chorus Ostrava, pěvecký sbor při Ekonomické fakultě
Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava

Partneři:

Ekonomická fakulta VŠB

ostrava lg

účast na Mezinárodním soutěžním festivalu "Orientale Concentus" v Singapuru byla realizována s finanční podporou Statutárního města Ostravy.

MKCR

účast na Mezinárodním soutěžním festivalu "Orientale Concentus" v Singapuru byla realizována s finanční podporou Ministerstva kultury České republiky

ostrava lg

Statutární město Ostrava podpořilo projekt "Chorus Ostrava na Mezinárodním festivalu sborového umění "The Singing World".

 Hinterschmiding

NV-PRO PO

GIVT box 211 211

 

 


Letní koncerty filmové a populární hudby
There are no translations available.

Dva poslední červnové víkendy, neděle 18. a sobota 24., vrcholily v letošní sezóně našeho sboru Letními koncerty filmové a populární hudby v obcích Řepiště a Baška.
Ve spolupráci s organizátorem těchto divácky velmi atraktivních letních koncertů pod širým nebem, kterým je již tradičně MORAVSKOSLEZSKÁ SINFONIETTA a letos pod vedením a taktovkou ONDŘEJE PACKANA se diváci dočkali skutečně profesionálně zvládnuté interpretace filmových skladeb ze snímků PROFESIONÁL, ŠPION, PÁN PRSTENŮ, JAMES BOND, SÁM DOMA, MAMA MIA, ARMAGEDON a dalších populárních melodií, jakými byly např. ALL BY MYSELF nebo ADIEMUS. Ke skvělým sólistům, kterým jsme umocnili jejich vynikající výkony, patřili Táňa WAJS, Oldřiška HONSOVÁ, Nela ŽÁKOVÁ, Miroslav MACÁŠ, Klára MEDVECKÁ a Ema MARCHEWKOVÁ. Sborovou výpomocí nám při těchto koncertech byli členové pěveckého sboru ARTEP ORLOVÁ, děkujeme za ni a zvláště pak děkujeme naší společné a jedinečné sbormistryni - Petře RAŠÍKOVÉ.
Soudě dle reakcí publika na těchto koncertech, myslím si, že můžeme říci, "pěkné to bylo", těšíme se na další vaši-naši spolupráci, ... "Vivat symfonická hudba!".

2017 Repiste205

2017 Repiste207