Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)

Chorus Ostrava, pěvecký sbor při Ekonomické fakultě
Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava

Partneři:

Ekonomická fakulta VŠB

ostrava lg

účast na Mezinárodním soutěžním festivalu "Orientale Concentus" v Singapuru byla realizována s finanční podporou Statutárního města Ostravy.

MKCR

účast na Mezinárodním soutěžním festivalu "Orientale Concentus" v Singapuru byla realizována s finanční podporou Ministerstva kultury České republiky

ostrava lg

Statutární město Ostrava podpořilo projekt "Chorus Ostrava na Mezinárodním festivalu sborového umění "The Singing World".

 Hinterschmiding

NV-PRO PO

GIVT box 211 211

 

 


Chorus na Vánočním punči

Když vás někdo pozve, tak přijďte!

Tradice je dobré ctít!

A tak jsme, my, zpěváci Chorusu Ostrava, už po několikáté zpívali pro Ekonomickou fakultu TU VŠB Ostrava na jejím předvánočním setkání – „Vánočním punči“ ve známém hudebním stánku „Parník“.

V úterní podvečer 16. prosince jsme pozdravili všechny v tamních prostorách přítomné „přívalem“ koled, a paní děkance Dluhošové jsme nemohli nezazpívat alespoň jednoho z jejích oblíbených „Ježků“ – Život je jen náhoda.

Publikum si za ta léta na nás zvyklo, a tak výběrem repertoáru, stejně jako naším výkonem, nijak nebylo překvapeno. Spíše jen našimi kostýmy! Na rozdíl od tradičního svátečního oděvu jsme se, snad i na truc málo vlídnému počasí, předvedli v letních sborových tričkách!

Předvánoční náladu umocňující všudypřítomná vůně cukroví a červeného vína dávala tušit, že punč hned tak neskončí.

Chorusáci se ale rychle rozešli po svých, aby hned zase příští neděli byli pospolu, a zazpívali na dalším adventním předvánočním setkání, tentokrát ve Staré Vsi nad Ondřejnicí.